







6 870 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал | Титан |
| Об`єм | 0.15 л |
| Розмір встановленого намету/тенту | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Стан | Нове |
| Глибина | 28 см |
| Чехол | Є |
| Лійка | Да |
| Тип горловини | Вузька |