


1 040 ₴
Cruiser - нова лінійка зручних та стильних термосів від відомого бренду Skif Outdoor, яка ідеально підійде для тривалих далеких подорожей, поїздок на дачу, виїздів на природу, рибалку або ж полювання.
Термоси виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі AISI 304, яка забезпечує високі показники міцності та стійкості до корозії та зовнішніх впливів. Матеріали термосу не піддаються впливу хімічно активних речовин, що можуть міститись в напоях. Також термос не зберігає запахів, що дозволить наповнювати його різноманітними напоями.
Завдяки подвійним стінкам і вакууму між ними рідина в термосі залишається гарячою понад 24 годин. Таким чином термос Cruiser можна використовувати як для гарячих, так і для холодних напоїв.
Серія Cruiser вражає своїми конструкційними особливостями. Термос оснащений зручною гнучкою ручкою на корпусі, а також в комплекті йде спеціальний ремінець, завдяки якому термос можливо переносити навіть на плечі. Конструкція клапана з кришкою надійно захищає від протікань і дозволяє акуратно наливати рідину. Також в комплекті йдуть 3 чаші, щоб ви могли розділити напої з близькими та друзями. Кришка термоса теж може бути використана в якості чаші, адже її внутрішня поверхня виконана з високоякісного харчового полімеру.
Термос Skif Outdoor Cruiser стане вірним супутником у прогулянках, походах та інших туристичних активностях на природі.
| Матеріал: | Нержавіюча сталь / полімер |
| Збереження тепла, З/ч.: | 6 годин - 80С, 12 годин - 70С, 24 годин - 60С |
| Розміри, ДхШхВ: | 130х380 мм |
| Маса, г: | 1320 |
| Обсяг, мл: | 2200 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість чашок | 3 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 2.2 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1320 г |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 130 мм |