



9 180 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 9.6 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Основні атрибути | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Комбінація алюмінієвого сплаву та сталі |
| Основа спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Колір | Камуфляж |