



1 190 ₴
Skif Outdoor Scout – це надувний килимок для туризму та відпочинку на природі від українського бренду Skif Outdoor. Одними з переваг килимка Skif Outdoor Scout є його компактний розмір та невелика вага. Крім цього, килимок має вбудоване підголів’я, яке забезпечує додатковий комфорт під час відпочинку.
Килимок виготовлений з міцного та зносостійкого поліестеру. Має високоефективний клапан для надування за допомогою помпи або роту.
Комплектується килимок Skif Outdoor Scout зручним чохлом з ручкою для транспортування та зберігання.
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 29x8.5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 515 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 190 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Надувний |
| Товщина | 5 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 56 см |