




4 680 ₴
Самонадувний килимок Skif Outdoor Commander стане ідеальним помічником під час кемпінгу та відпочинку на природі. Килимок виготовлений з міцного та зносостійкого поліестеру. Має наповнювач з поліуретанової піни, яка при контакті з повітрям розпрямляється.
Skif Outdoor Commander має високоефективний клапан, який забезпечує самонадування килимка. В середині клапана знаходиться серцевина, що обертається. Для надування килимка потрібно відкрутити клапан і повернути серцевину ребром. Повітря наповнить килимок самоплином. Для більшої жорсткості його можна підкачати підручними засобами.
Самонадувний килимок Skif Outdoor Commander має коефіцієнт теплостійкості R-value 10 (- міра теплостійкості: чим вище значення R, тим повільніше матеріал або структура віддає тепло), що робить його придатним для всесезонного використання.
Skif Outdoor Commander комплектується компресійними стяжками з липучками Velcro та чохлом з ручками для зручного зберігання і транспортування.
| Розміри в складеному вигляді, ДхШхВ: | 75х19 см |
| R-value: | 10.2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2600 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Товщина | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 73 см |