
2 590 ₴
Багато рибалок виїжджають на рибалку з декількома вудилищами спінінгів при зміні яких постійно шукають місце на що можна було б оперти спінінг або зовсім укладають на підлогу. Для більшої безпеки Вашої снасті фірма Daiwa створила зручну підставку-триногу для вудилищ спінінгів. Підставка розрахована відразу на три спінінги має стійку конструкцію. Великою перевагою даної поставки є можливість встановлення на твердому грунті, що дуже зручно, якщо лов відбувається з бетонної дамби або пірсу. Підставка в складеному вигляді має компактні розміри і складається в чохол, розміри дозволяють вмістити її в рюкзак.
• Компактна легка підставка для спінінгів
• Збереже ваші вудлища від випадкової поломки
• Допоможе швидко переміщатися берегом водойми або зручно ставити на мілководді до 3-х спінінгів.
• Колір синій
• Висота 28 – 43 см
• Вага 590 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.59 кг |
| Кількість вудлищ | 3 |
| Максимальна висота | 43 см |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Особливості | Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач вудилища |