

1 600 ₴
Ця компактна сумка для снастей ідеально підходить для коротких поїздок на риболовлю, коли потрібно не так багато снастей. У великій передній кишені поміститься велика коробка для снастей. Дно із ПВХ запобігає проникненню вологи через землю. Обидві бічні кишені ідеально підходять для індикатора клювання та додаткових аксесуарів.
Матеріал: поліестер
Розміри: 52x30x24см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 52 см |
| Ширина | 24 см |