


2 140 ₴
У цій великій універсальній сумці достатньо місця для зберігання аксесуарів, одягу і т. д. З двома великими накладними один на одного кишенями з обох боків і великою передньою кишенею для стійок, індикатора клювання і т. д. Дно з ПВХ запобігає проникненню вологи через землю. Сумка спроектована таким чином, щоб її можна було легко зберігати під короповою лежанкою.
Оснащена м'яким плечовим ременем та ручками для перенесення.
Матеріал: поліестер
Розміри: 62x40x24см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Daiwa |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 40 см |