



4 445 ₴
Open Water Tactical Waist Pack
Ця продумана система зберігання снастей тримає всі необхідні інструменти та спорядження готовими до роботи.
- структурована система;
- дренована і миюча конструкція завдяки немаркій основі з багатошаровим покриттям з ТПУ;
- велика кишеня на липучці на зовнішній стороні та зовнішній лямці для кріплення плоскогубців та інструментів;
- горизонтальні петлі для кріплення на лицьовій частині системи;
- знімний плечовий ремінь з м'якою підкладкою.
Матеріали: тканина оболонки з балістичного поліестеру 1680D з покриттям DWR та поліуретановим покриттям на тильній стороні; поліефірна підкладка 200D.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18.4 см |
| Довжина | 26.7 см |
| Ширина | 10.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | 1 ремінь через плече |
| Стан | Нове |
| Тип | Сумка |