



7 960 ₴
Simms Stash Bag (новинка 2022)
Структуроване рішення для зберігання речей для повсякденних справ, продумане до дрібниць, з гнучкими організаційними можливостями, призначене для зберігання снастей, інструментів та необхідних речей. Тримайте все потрібне на палубі!
- міцний матеріал ріпстоп з поліестеру щільністю 1200Д з покриттям з термополіуретану водостійкий і довговічний;
- верхня блискавка відкриває доступ до основного відділення з великою сітчастою кишенею на блискавці під кришкою;
- просторе основне відділення з регульованою внутрішньою перегородкою вміщує до 5 вертикально орієнтованих коробок Plano 3700;
- зовнішня організація має котушку на блискавці та кишені для аксесуарів з обох боків з додатковою кишенею з еластичної сітки;
- вирізані лазером порти для вій та петлі для лямок забезпечують кріплення інструментів, а також інших пакетів та аксесуарів Simms;
- структуровані шви та посилена основа забезпечують надійний захист вмісту;
- м'який та знімний плечовий ремінь та міцна гумова ручка забезпечують кілька варіантів перенесення.
Матеріали:
Основна оболонка: поліестер 1200D з покриттям із ТПУ;
Підкладка: поліестер 200D
Розміри, см: 29.21x45.72x27.94
В комплекті сумка БЕЗ рибальських аксесуарів і коробок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 46 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сумка |