


4 280 ₴
Tributary Sling Pack - зручне рішення для зберігання снастей при коротких виходах на рибалку.
- міцна та міцна тканина з переробленого поліестеру 600D з підкладкою з поліестеру 200D;
- легка та проста конструкція імітує Freestone Sling, але не має двосторонньої функціональності - тільки для носіння на правому плечі;
- обтічний , гладкий зовнішній вигляд;
- велике основне відділення, невелика зовнішня кишеня для аксесуарів на блискавці;
- повністю інтегрована сітчаста оболонка;
- повнофункціональний плечовий ремінь ергономічної форми з отвором для кріплення інструменту та регульованим ременем .
Матеріали: 100% перероблений поліестер 600D з поліуретановим покриттям на тильній стороні та обробкою DWR на лицьовій стороні; поліефірна підкладка 200D
РОЗМІРИ, см: 38.1 x 21.6 x 12
ОБ'ЄМ, л: 10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.476 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 38.1 см |
| Ширина | 21.6 см |