


3 800 ₴
У комплекті сумка без наповнення!
Сумка Shimano Trench Carryall призначена для розміщення і перенесення спорядження, необхідного для коропової риболовлі. Завдяки використанню зносостійкого матеріалу (поліестер 600D) і подвійними швами Power Stitch значно збільшений термін її служби, а ПВХ накладки на днищі і у верхній кришці захищають вміст від вологи. Основний об'ємний відсік сумки призначений для спеціальних коропових органайзерів, в яких можуть знаходитися оснастки, комплектуючі та інструменти, які знадобляться на риболовлі. Верхній відсік, з можливістю швидкого доступу, здатний вмістити велику коробку з аксесуарами першої необхідності. На передній панелі сумки розташовані петлі для кріплення навісних кишень Shimano Sync Pouch, в яких зручно зберігати телефон, документи і т. п. На верхній кришці є еластичні петлі для перенесення стійок. Сумка оснащена широким плечовим ременем з м'якими вентильованим накладкою.
- розроблена для коропових аксесуарів;
- міцний і практичний матеріал з водонепроникними накладками з ПВХ;
- основний відсік для коропових органайзерів (не йдуть в комплекті);
- 2 внутрішніх кишені на блискавці;
- верхній відсік з швидким доступом;
- петлі для кріплення навісних кишень Shimano Sync Pouch і еластичні петлі для стійок;
- дві ручки для перенесення і плечовий ремінь з системою вентиляції;
- випускається в двох розмірах Trench Compact Carryall і Trench Large Carryall.
| Розміри, ДхШхВ: | 420 x 260 x 400 мм |
| Країна походження: | Японія |
| Об'єм, л: | 43 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 26 см |