






1 650 ₴
Skif Outdoor Gustav – це складане крісло, яке ідеально підійде для будь-якого відпочинку на природі. Крісло має металевий каркас, а спинка та сидіння виготовлені з міцного нейлону і виконані у вигляді дрібної сітки. Дана конструкція здатна витримати вагу до 100 кг. Для більшого комфорту, стілець Gustav від бренду Skif Outdoor оснащений зручними підлокітниками.
| Розміри, ДхШхВ: | 58х66х90 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.75 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |