




1 760 ₴
Skif Outdoor Karl – це складаний стілець від туристичного бренду Skif Outdoor, який підійде для кемпінгу, пікніку та будь-якого відпочинку на природі. Каркас крісла виготовлений з металу, а сидіння та спинка – з міцного нейлону. Дана конструкція здатна витримати вагу до 100 кг. Крісло має зручні дерев’яні підлокітники.
| Розміри, ДхШхВ: | 57х60х72 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 570 мм |