
3 260 ₴
Сумка Simms Challenger Mesh Duffel Black 60L. Провітрюйте вологе спорядження між рибалками або тренуваннями за допомогою цієї дихальної сумки, яка ідеально підходить для верхнього одягу, взуття та багато іншого.
Міцна і довговічна основа з переробленого поліестеру 600D з верхом, що дихає, з поліефірної сітки.
Товста двостороння блискавка забезпечує доступ до основного відділення. Бічна кишеня для важливих речей. М'який знімний плечовий ремінь.
Розміри: 69x28x33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Вага | 0.61 кг |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 28 см |