


5 630 ₴
Сумка постачається БЕЗ наповнення!
Simms GTS Reel Vault - це надзвичайно надійна сумка для спорядження, в якій можна розмістити до 12 нахлистових котушок, фотообладнання та інші цінності.
Вона пропонує універсальне та ефективне місце для зберігання завдяки регульованим роздільникам на липучці з м'якою підкладкою.
Тим часом, її надзвичайно міцна та стійка до роздавлювання конструкція захищає весь вміст, тому вам не потрібно турбуватися про своє спорядження.
- надійна та міцна сумка для снастей для котушок, фотообладнання та інших аксесуарів;
- просторе основне відділення з великим отвором на блискавці;
- вміщує до 12 нахлистових котушок або запасних шпуль;
- регульовані роздільники на липучці з м'якою підкладкою для ідеального використання;
- сітчаста кишеня в кришці - ідеально підходить для дрібниць;
- знімний плечовий ремінь з м'якою підкладкою та ручка для зручного транспортування.
Матеріал: балістичний поліестер 1680D; Поліестер 200D з набивкою з піноматеріалу
Розміри, см (ДхШхВ): 38.1 x 22.9 x 17.8
Об'єм, л: 14.5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simms |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17.78 см |
| Довжина | 38.1 см |
| Ширина | 22.86 см |