





437 ₴
Skif Outdoor Loner Cup - це туристична термокружка, що призначена для використання в походах, подорожах, на полюванні або риболовлі та інших видів активного відпочинку на природі. Модель виконана з харчової нержавіючої сталі, яка не вступає в реакцію з рідинами та не зберігає запахів після використання. Завдяки інноваційній кришці, дана термокружка надовго збереже тепло улюбленого напою та дозволить зручно пити через трубочку, завдяки наявному отвору, що додатково закривається. Залежно від моделі, термокружка має ручку, що складається або ручку, яка використовується в якості карабіну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 450 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Верхній діаметр | 97 мм |
| Висота | 90 мм |
| Нижній діаметр | 97 мм |