





437 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 400 мл |
| Ручка | Є |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Верхній діаметр | 97 мм |
| Нижній діаметр | 97 мм |