




3 090 ₴
Приманки до комплекту не входять!
Сумка для силікону ZMAN ELAZTECH BAIT LOCKERZ.
- Виготовлена з міцного водонепроникного матеріалу 600 ден.
- Місткість більше 75 упаковок приманок ElaZtech®
- Міцне гумове дно
- Регульовані роздільники для поділу типів приманок і надійного утримання пакетів
- Верхні клапани з магнітними замками запобігають відкриванню кришки і не пропускають воду
- Нема металевих деталей, які можуть іржавіти
- Ручка на кришці і нейлоновий ремінь через плече для зручного транспортування
- Внутрішні прозорі відділення для зберігання з застібками на липучці для зберігання джиг-головок і приманок
- Зовнішній карман вміщує більші предмети, такі як інструменти і котушки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Z-MAN |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 мм |
| Матеріал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 21 мм |