





1 590 ₴
Вміст сумки до комплекту не входить!
Сумочка для силікону ZMAN Elaztech Bait Binderz Doublewide.
BaitbinderZ Doublewide можна зберігати до 20 пакетів Z-Man. Також є 8 прозорих відділень різних розмірів для поводкових котушок, інструментів, джиг-головок, гачків та інших дрібних предметів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Z-MAN |
| Країна виробник | США |
| Вага | 0.08 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6.6 мм |
| Ширина | 21 мм |