
1 790 ₴
Термокружка Stainless Vacuum-Insulated підходить для туристичних поїздок і виїздів на природу.
Має конструкцію з подвійними стінками з неіржавкої сталі, що забезпечує краще збереження тепла і холоду. Завдяки цьому в неї можна наливати як гарячі, так і холодні напої, оскільки вона стійка до перепаду температур, водночас зовнішня частина не надто нагрівається або охолоджується.
Не надає рідині металевого присмаку. Має зручну конструкцію - подвійна ручка в складеному вигляді щільно прилягає до корпусу чашки - це дає змогу заощаджувати місце під час пакування, що досить важливо за великої кількості екіпіровки в туристичному поході.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Японія |
| Кришка | Немає |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 300 мл |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр | 73.4 мм |
| Нижній діаметр | 73.4 мм |