

1 460 ₴
Термокружка Snow Peak Titanium Double Wall Mug ідеально підійде як для туризму, так і для повсякденного використання в домашніх умовах. Вона виконана з міцного і довговічного матеріалу - титану. Завдяки подвійним стінкам, добре зберігає температуру напою, і зовнішні стінrи не нагріваються. Складна ручка додає зручність при використанні, особливо в умовах походу, так як при транспортуванні не займає багато місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snow Peak |
| Країна виробник | Японія |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 450 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Верхній діаметр | 86 мм |
| Висота | 97 мм |
| Нижній діаметр | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |