


5 250 ₴
Чохол Shimano Aero Pro Rod Sleeve відноситься до серії аксесуарів, спеціально розроблених для любителів фідерної та поплавцевої риболовлі. У ньому комфортно можна зберігати та переносити вудилища зі встановленими на них котушками, при цьому вони будуть надійно захищені від пошкоджень. Чохол має щільну структуру із практичною зовнішньою тканиною із ПВХ матеріалу, стилізованого під карбон. Він оснащений якісною блискавкою, розташованою по всій довжині, завдяки чому зручно укладати вудилища. А щоб снасті всередині не билися одна об одну, передбачені спеціальні кишені, що обмежують їх рухи. Зовні є фіксатори для кріплення стійок або маркерних кілочків, а також тубуса для квівертипів із серії Shimano Aero. Для зручного перенесення чохла є ручка та наплічний ремінь з м'якою вентильованою накладкою.
Shimano Aero Pro Rod Sleeve випускається у двох варіантах – на 2 та на 4 вудилища, що допоможе підібрати необхідну модель, залежно від кількості снастей на риболовлі.
Додаткова інформація: Для двох вудилищ довжиною 3.30 метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для вудилищ |
| Тип корпусу | М'який |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 10 см |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 25 см |