


6 700 ₴
Крісло Prologic Inspire Relax Chair With Armrests - дуже комфортне крісло для риболовлі та кемпінгу. Висока спинка і широка сидушка мають м'яке набивання зі вставками з матеріалу Air-Tex для поліпшення вентиляції. Неопреновий підголівник і підлокітники з м'якими чохлами значно підвищують комфорт користувача. Складна рама Prologic Inspire Relax Chair With Armrests виконана з алюмінієвого сплаву і сталі і витримує навантаження від ваги користувача масою до 140 кілограмів. Кут нахилу спинки регулюється в широкому діапазоні положень для вибору оптимальної пози користувача. Чохли підлокітників можуть зніматися для чищення. Телескопічні ніжки з рухомими платформами дозволяють стійко розташувати крісло на нерівних і сипучих поверхнях.
- регульована спинка і підлокітники;
- дихаюча основа і спинка Air-Tex;
- водонепроникна і дихаюча тканина MCP;
- знімні чохли для підлокітників Air-Tex;
- підголівник з м'якого неопрена;
- регульовані ніжки з поворотними опорами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Глибина стільця | 51 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Ширина стільця | 46 мм |