


1 030 ₴
Впорядкуйте свої документи, канцелярію та інші важливі речі для поїздки разом з сумкою Snugpak Grab. Завдяки численним відділенням на блискавці, кишеням для ручок і канцелярського приладдя, а також відділенню для зберігання документів з захистом від вологи, ваші папери залишатимуться в безпеці, сухими та під рукою, коли вони вам знадобляться. Snugpak Grab виготовлена з міцного поліестеру, завдяки чому надійно витримає подорожі та поїздки в будь-яку погоду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 21 см |