



2 070 ₴
Snugpak Response Pak - це поясна сумка, що ідеально підійде в якості органайзера, EDC сумки для міста, Quick Grab Bag (сумка для екстренних ситуацій) або ж тактичної сумки військового. Response Pak виконана з стійкого до розривів нейлону. Сітчаста кишеня в основному відсіку і система кишеньок у меншому (фронтальному відсіку) дають змогу зручно розмістити всі ваші аксесуари. Сумочка оснащена і двома невеликими бічними кишеньками (під мультитул або інші дрібнички). Конструкція дає змогу заховати лямки і підвісити сумочку на систему MOLLE (рюкзак, РПС, жилет і тд). Зверху є зручна ручка для перенесення. Поясний ремінь підійде для талій до 115 см в обхваті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 16 см |