


4 200 ₴
Snugpak Kit Monster 65 – це 65-літрів корисного об'єму з кількома компресійними ременями для стиснення, щоб зменшити об'єм. Сумку можна носити як у руках, так і на ремені через плече або навіть як рюкзак за допомогою плечових лямок. За допомогою спеціальних ручок на обох кінцях сумки її легко транспортувати до транспортного засобу і з нього, полегшуючи транспортування.
Особливості сумки Snugpak Kit Monster 65:
- Вага 1300г включає все.
- Жорсткий, міцний та легкий матеріал.
- 65 літрів простору для зберігання.
- Компресійні ремені дозволяють зменшити будь-який надлишковий об'єм.
- Додаткові ручки на обох кінцях сумки полегшують транспортування.
- Міцна основа для продовження терміну служби.
- Габарити: 58 x 38 x 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 34 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |