
744 ₴
Коробка Stonfo Box + Winders – це ударостійкий бокс без відсіків, призначений для зберігання поплавців, оснасток та інших дрібних аксесуарів. Виготовлений із щільного пластику, стійкого до різноманітних пошкоджень. Для відкриття та закриття є дві зручні клямки. Також коробки цієї серії поставляються укомплектовані мотовилами для поплавочних оснасток, які компактно розміщуються всередині і не пошкоджуються під час транспортування.
Розміри, ДхШхВ: 26x19x2,6 cm
Додаткова інформація: В комплекті 11 мотовил 20x1,6 + 3 мотовила 18x1,6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stonfo |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 2.6 см |