
4 630 ₴
Чохол Shimano Tactical Rod Holdall застосовується для перенесення коропових вудилищ з встановленими котушками. Внутрішні м'які роздільники запобігають ушкодженню снастей одну об одну під час транспортування. Чохол виконаний з міцного і практичного поліестеру, який тривалий час не втрачає свій зовнішній вигляд. Міцна основа з ПВХ захищає вміст від вологи, а основну тканину від передчасного зносу. Якісна повнорозмірна блискавка знаходиться з боку комля, тому волосінь не буде потрапляти в неї і пошкоджуватися. Зовні передбачено невелику кишеню, в яку можна вкласти оснащення. Додаткове зовнішнє кріплення для двох вудилищ дозволить брати з собою спод і маркер, а також передбачений спеціальна кишеня для фіксації підсаки. Чохол Shimano Tactical Rod Holdall переноситься за допомогою ручок або знімного ременя Aero Quiver з м'якою вентильованого накладкою.
У модельному ряду присутні чохли на 2, 3 і 4 вудилища довжиною як 12, так і 13 футів, що складаються з двох колін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Місткість | 3 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 33 см |
| Глибина | 25 см |