

1 910 ₴
Термокружка Zojirushi SM-KHF – це оновлена модель вже відомих термокружок, які мають вакуумною ізоляцією, що дозволяє зберігати в них як гарячі, так і холодні напої. Гуртки зі стильним дизайном і функціональними деталями: спеціальна пластикова насадка на шийці захищає губи від опіку про гарячі стінки колби, навіть якщо в термосклянці обпалюючий окріп, кришка гуртки відкривається одним рухом, щоб не допустити випадкового відкриття, передбачена кнопка блокування. Внутрішня частина термокружки виконана з нержавіючої сталі з дзеркальним поліруванням Slick Steel Finish, що є абсолютно безпечним і виключає можливість окислення поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 360 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Нижній діаметр | 70 мм |
| Верхній діаметр | 70 мм |