


3 310 ₴
Термос ZOJIRUSHI SD-BB відноситься до серії продуктів японської компанії для холодних напоїв. Він був розроблений спеціально для спортсменів і пройшов сертифікацію, як перший подібний продукт для спортивного харчування та інших напоїв, які при взаємодії з металом можуть окисляти його. Спеціальне внутрішнє покриття перешкоджає утворенню іржі, не вбирає запахи і не впливає на смакові якості напоїв. У даній серії термосів вакуумний зазор в металевій колбі зменшений зі стандартних 2мм до 1мм. Це робить його максимально компактним, легким, але з тими ж чудовими можливостями збереження температури. Конструкція кришки дозволяє відкривати термос однією рукою і пити напої безпосередньо зі спеціальної поїлки, не проливаючи і не обливаючись. Для запобігання випадкового відкриття передбачений надійний відкидний фіксатор. Термос оснащений поворотною ручкою, за допомогою якої його зручно переносити в руці.
Не містить Бісфенол А (BPA Free).
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 2060 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Синій |
| Ручка | Є |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Виробник | Zojirushi |
| Країна виробник | Таїланд |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Вага | 900 г |
| Ширина горловини | 70 мм |