






6 650 ₴
Snugpak All Weather Shelter G2 - це вражаюче брезентове укриття у формі ромба, призначене для туризму, риболовлі та кемпінгу. Тент забезпечить універсальний захист від будь-яких погодних умов. Розроблений як ромбоподібний брезент, All Weather Shelter G2 може бути налаштований як тент або навіс для інших конструкцій окремого укриття, що робить його ідеальним для кемпінгу та експедицій. При необхідності його також можна використовувати як аварійні ноші.
Матеріал: 210T Polyester Rip-Stop PU 2000MM Anti-UV30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snugpak |
| Тип виробу | Тент |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 24 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 10 см |