


2 060 ₴
Коробки серії Versus від японського виробника Meiho - хороший вибір для рибалки який любить тримати снасті і приманки в порядку. Завдяки інноваційному матеріалу - сополимеру, вдалося збільшити ударостійкість і стійкість до подряпин. Зверху біля ручки є спеціальне відділення з прозорою кришкою для того, щоб у рибака під рукою завжди були улюблені приманки. Має дві відкидні полиці з отворами різного розміру, які дозволяють розмістити велику кількість аксесуарів і корисних дрібниць необхідних на риболовлі. Його сміливо можна назвати універсальним, так як він знайде своє застосування у будь-якого рибалки, незалежно від виду лову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meiho |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 1.63 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 22 см |