

4 710 ₴
Ящик Meiho Versus VS-8010 від японського виробника - хороший вибір для рибалок які люблять тримати снасті і приманки в порядку. Завдяки інноваційному матеріалу - сополимеру, вдалося зменшити вагу ящика при цьому зберегти його ударостійкість і стійкість до подряпин. Він має чотири місткі висувні лотки з регульованими відсіками, здатних розмістити велику кількість приманок, аксесуарів і корисних дрібниць необхідних на риболовлі. Зверху біля ручки є спеціальне відділення з кришкою для того, щоб у рибалки під рукою завжди були улюблені приманки. Дно валізи оснащене антиковзаючими ніжками.
У коробку Meiho Versus VS-8010 можна вмістити всі необхідні аксесуари для риболовлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meiho |
| Країна виробник | Японія |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 24.5 см |
| Висота | 32.6 см |